Baška na Bašce, World Orienteering Day

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Baška na Bašce, World Orienteering Day

V sobotu 26.května se konala v areálu přehrady Bašky prezentace místních spolků. Náš oddíl prezentoval široké veřejnosti orientační běh, a to jak vysvětlením každému, kdo projevil zájem, tak i připravenými tratěmi. Krátká trať o délce 650 metrů se sedmi kontrolami byla připravena převážně pro děti. Trať 2,2 km s dvanácti kontrolami byla náročnější, avšak zvládnutelná i pro nadšené příchozí. Na této trati dosáhli výborných časů především sportovci z řad orientačních běžců nebo celých rodin. Uveďme rodinu Chudíkovou, rychlé Bjolky, Vavříky a Martina Svobodu.
Všechny děti dostaly pěkné ceny a první tři ženy a muži dlouhé trati byli rovněž oceněni. Akce sklidila pozitivní ohlasy především z řad veřejnosti a závodníků.