Bielsko-Biała Nocą 2018: 2. dějství – Olszówka

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Bielsko-Biała Nocą 2018: 2. dějství – Olszówka

To máte: Procnerová mladší, Zahradniková, Bjolek starší, Bjolek mladší, Svobodová, Chudíková, Procnerová starší, Bjolek ještě mladší a Svoboda (ten byl první) – to jsou jména těch, co se dostali na stupně vítězů. Závod to byl pro náš oddíl věru úspěšný. Tentokrát se běželo v městské části Olszówka. Trať nás zavedla nejprve do areálu letního koupaliště, kde byly ukryty první 4 kontrolky (jak by řekl klasik – na zahřátí). Po výběhu z areálu jsme se dostali na ulici, ze které se trať stočila k parku. Pak následoval přeběh podél cesty k malému lesíku, kde čekala u vývratu pouze jedna kontrolka (škoda, že jich tam nebylo více). Další část nás zavedla mezi rodinné domy, kdy bylo třeba dávat pozor na volbu postupu (protože uličky byly klikaté a občas i slepé). Někteří překonávali i místní potůček přes splav (na mapě dobře značeno). Závěr patřil kontrolkám schovaným v areálu sportovních hřišť (kde na nás čekala kontrolka č.31 – viz. úvodní foto, se speciální značkou na popiskách znázorňující dva fotbalové míče). Trať byla rychlá, s mírným převýšením. Tentokrát nebyl nikdo DISK. Druhé etapy BBN se ve čtvrtek 18. října 2018 zúčastnilo celkem 376 závodníků. Organizátoři opět odvedli kus dobré práce – zázemí, samotná organizace závodů, jasná čitelná mapa, vyhlášení atd. Nezbývá, než se těšit na další, v pořadí třetí setkání v BB.