Bielsko-Biała Nocą: Mikuszowice Krakowskie 19.9.2019

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Bielsko-Biała Nocą: Mikuszowice Krakowskie 19.9.2019

Asi takhle: Ze sedmi soutěžních kategorií jsme 5x bodovali a stáli tak na bedně. Skvělý výkon podal Michal Bjolek, který se přes léto o 10 cm vytáhl do výšky a asi o 5 km/h zrychlil už tak svůj dlouhý krok. Michal Bjolek vyhrál ve své kategorii AM a nechal za sebou všechny polské i české přeborníky, vč. výtečného veterána Ireneusze Walugu. Další excelentní výkon podala naše děvčata v kategorii AK – Barbora Svobodová druhá a o necelou minutku za ní třetí Katka Zahradníková. Jejich čas 42 minut by jim mohl závidět leckterý mužský závodník, jenž skončil od 15tého místa níže. Tak dobré máme tyto mladé závodnice. A aby byl seznam kompletní, je třeba zmínit třetí místo Renáty Řehové v kategorii BK a taktéž třetí místo Jana Bjolka v BM. Ostatní naši závodnici ostudu neudělali a běželi, seč jim nohy stačily. Trať nás zavedla do další části města Bielsko – Biala. Terén tvořila převážně městská zástavba (uličky kolem rodinných domků, zeleň kolem dálnice), kontrolky byly rozestavěné na plotech, sloupech, budově apod. Maximální převýšení měla kategorie A, a to 90m. Počasí bylo přívětivé a na start tak dorazilo přes 300 závodníků. První závod ze série Bielsko-Biała Nocą máme zdárně za sebou a pomalu můžeme vyhlížet říjnové druhé kolo.