Bronzovo – stříbrné Kozy

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Bronzovo – stříbrné Kozy

V sobotu 3. března 2018 byl na pořadu dne 7. závod Slezské zimní ligy, který se uskutečnil v polské obci Kozy. Pořadatelé vytvořili skvělé podmínky pro závodníky – zázemí ve sportovní hale, přívětivá trať (park se zámečkem, místní zástavba, obíhání nekonečných plotů), chutné a sladké občerstvení, vřelé přijetí místních zastupitelů a hodnotné ceny. Jedinou nepříjemností byl mráz, ten nejspíše ovlivnil účast na závodech, které by si ji zasloužily 2x tak větší. Naštěstí se nenaplnily obavy a neběhalo se v – 12°C, ale jen v – 6 °C. Naši mladí závodnici se neřídili pokyny svých zákonných zástupců a místo, aby v očekávaném mrazu pouze šli, tak běželi. Dobře udělali. Michal Bjolek obsadil v konkurenci nabité kategorii AM 3. místo a Valérie Matulová v CK 2. místo. Gratulujeme!!! Při předávání cen došlo od pořadatelů i k ocenění Lukáše Bjolka za jeho pomoc při propagaci závodů na našem území, a tak se stalo, že jsme Lukáše mohli snad poprvé vidět stát na stupních vítězů.