Světový den orientačního běhu 11.5.2016, Ostrava - Bělský les
Výsledky





































KATEGORIE - A
KATEGORIE - C
KATEGORIE - D

1. Vébr Radek 67:21:00
1. Langer Martin 14:17:00
1. Jirků Jakub 11:05:00

2. Sochor Tomáš 76:45:00
2. Juřeník Jakub 18:10:00
2. Mihalka Alexandr 16:58:00

3. Mielec Jaromír 79:55:00
3. Bjolek Jan 18:38:00
3. Horuta Matyáš 18:40:00

4. Horáčková Vladimíra 82:20:00
4. Horuta Matyáš 20:05:00
4. Horáčková Karolína 20:32:00

5. Bajger Adam 103:23:00
5. Bartulec Martin 23:00:00
5. Maceček Otakar 20:50:00

6. Blaževič Roman 105:25:00
6. Šrubařová Aneta 23:14:00
6. Juřeníková Ema 21:32:00

7. Mielcová Elena 137:00:00
7. Bartulec Lukáš 25:10:00
7. Chudík Martin 22:30:00

8. Gruchalová Lucie DISK
8. Šuleřová Anetka 35:28:00
8. Cerbol Vít 23:56:00







9. Kosová Klára 28:00:00
9. Jirků Eva 25:00:00







10. Mutina Vlastimil 28:50:00
10. Řeháková Klára 25:43:00







11. Pavlová Eliška 30:19:00
11. Plzáková Natálie 27:12:00

KATEGORIE - B
12. Juřeníková Ema 31:00:00
12. Teichmanová Eva 29:51:00

1. Bjolek Michal 53:20:00
13. Kotalová Renata 32:10:00
13. Škapová Petra 29:52:00

2. Vavřík René 58:10:00
14. Týnová Eva 32:40:00
14. Harazím Adam 29:53:00

3. Švidrnochová Lenka 62:10:00
15. Kostka Artur 32:51:00
15. Brázdil Marek 30:07:00

4. Vébr Tomáš 67:30:00
16. Vojvodík Eduard 33:10:00
16. Brázdil Radek 30:08:00

5. Sochorová Hana 71:06:00
17. Šarman Jiří 35:10:00
17. Juřina Roman 30:49:00

6. Chylík Pavol 73:38:00
17. Šarmanová Lenka 35:10:00
18. Kotala Vítek 35:00:00

7. Mati Martin 77:20:00
19. Matulová Magdaléna 38:10:00
19. Brandštettr Patrik 35:09:00

8. Zahradníková Katka st. 84:40:00
20. Drgáčová Marie 39:10:00
20. Pienčáková Daniela 35:10:00

9. Bjolek Lukáš 90:32:00
21. Budínová Blanka 40:00:00
21. Hlavicová Anna 35:11:00

10. Kohoutek Milan 113:00:00
22. Zahradníková Katka 41:00:00
22. Walderová Hana 35:20:00

11. Procnerová Veronika 114:51:00
23. Menzel František 41:25:00
23. Hlavicová Eliška 35:21:00

12. Freith Martin 123:08:00
24. Berger Tomáš 41:30:00
24. Panna Matyáš 35:52:00

13. Šajer Jiří 144:40:00
25. Masny Tadek 43:21:00
25. Pienčáková Renata 36:00:00







26. Masny Przemek 44:20:00
26. Stekerová Petra 40:08:00







27. Tomková Jana 48:21:00
27. Kročová Anička 41:30:00







28. Tabreová Lucie 48:22:00
28. Hrubá Eliška 45:05:00







29. Chudíková Pavla 48:30:00
29. Tabreová Iveta 46:40:00







30. Jirků Lukáš 54:45:00
30. Boráková Baruška 63:20:00







31. Čepeová Jitka 54:55:00
31. Papík David 65:50:00







32. Kelnerová Kamila 67:32:00
31. Dobeš Matěj 65:50:00







33. Řepišťáková Pavla 67:34:00
33. Opravil David MS