Kategorie DA

27.01.2018 6.Slezská zimní liga - startovní listina

délka trati  3.40 km, převýšení     0 m, 21 kontrol           tištěno 25.01.2018   15:37

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2103790 Vellechová Radka AOV 8050 C 0 = 10:00:00 ......................... VAK C 2 = 10:02:00 2075664 Pannová Vendula MOV 7752 C 4 = 10:04:00 2032317 Marszałek Maria 11P 7452 C 6 = 10:06:00 8815 Vričanová Sylva HAV 6751 C 8 = 10:08:00 2800327 Bernatík Lukáš SFM 9801 C 10 = 10:10:00 ......................... VAK C 12 = 10:12:00 52943 Sochorová Hana HAV 6250 C 14 = 10:14:00 7207627 Karlová Eva MOV 8551 C 16 = 10:16:00 2096150 Sedláýová Pavla AOP 7052 C 18 = 10:18:00 49487 Bernatíková Šárka SFM 7151 C 20 = 10:20:00 ......................... VAK C 22 = 10:22:00 2036945 Czerkawska Urszula 13P 0011 C 24 = 10:24:00 2061783 Poláková Tereza NNN 0060 C 26 = 10:26:00 2032322 Marszałek Hanna 3GP 7850 C 28 = 10:28:00 49450 Bernatíková Hana SFM 0251 C 30 = 10:30:00 232406 Štětínská Soňa MOV 7650 C 32 = 10:32:00 8659 Jastrzembská Jarmila TRI 6450 C 34 = 10:34:00 2800304 Létalová Soňa SFM 8252 C 36 = 10:36:00 ? Zbořilová Ivana NNN 0012 C 38 = 10:38:00 7206554 Mrózek Teresa TRI 0251 C 40 = 10:40:00 ? Stolínová Kateřina 32Z 8250 C 42 = 10:42:00 ......................... VAK C 44 = 10:44:00 7205020 Bruková Magda NNN 0059 C 46 = 10:46:00 49482 Klose Petra SFM 7351 C 48 = 10:48:00 232136 Fukalová Radmila AOV 7051 C 50 = 10:50:00 886619 Wysocka Jolanta 24P 5650 C 52 = 10:52:00 ......................... VAK C 54 = 10:54:00 52779 Gřešková Jana 25Z 7650 C 56 = 10:56:00 ? Čablová Kristina 4VZ 8750 C 58 = 10:58:00 2096115 Kostková Jana AOP 7151 C 60 = 11:00:00 49408 Fujáková Katka HAV 8550 C 62 = 11:02:00 ......................... VAK C 64 = 11:04:00

Kategorie DB

27.01.2018 6.Slezská zimní liga - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení     0 m, 17 kontrol           tištěno 25.01.2018   15:37

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
......................... VAK C 0 = 10:00:00 2077791 Stanna Agnieszka 3GP 0550 C 2 = 10:02:00 2051542 Arnoštová Veronika 1LX 0250 C 4 = 10:04:00 436420 Pavlová Eliška MOV 0650 C 6 = 10:06:00 ? Kavcová Lucie NNN 0052 C 8 = 10:08:00 2051548 Janíková Anna 1LX 0451 C 10 = 10:10:00 ......................... VAK C 12 = 10:12:00 428249 Matoušková Jana MOV 0551 C 14 = 10:14:00 49453 Popieluchová Michaela BFM 0457 C 16 = 10:16:00 2025346 Vavříková Iveta MOV 7450 C 18 = 10:18:00 2077793 Stanna Karolina 3GP 0450 C 20 = 10:20:00 9101678 Svěchotová Hana MOV 7150 C 22 = 10:22:00 2061765 Koťátková Dana NNN 0011 C 24 = 10:24:00 ......................... VAK C 26 = 10:26:00 442880 Škovroňová Hana NNN 0055 C 28 = 10:28:00 436421 Štětínská Tereza MOV 0751 C 30 = 10:30:00 1414597 Wojarska Kamilla 2KP 6050 C 32 = 10:32:00 52981 Rychtářová Barbora MOV 0653 C 34 = 10:34:00 ? Volná Dita NNN 0057 C 36 = 10:36:00 436424 Musálková Klára MOV 0750 C 38 = 10:38:00 ? Żmij Karolina 3LP 0450 C 40 = 10:40:00 ......................... VAK C 42 = 10:42:00 424236 Majdak Danuta 2KP 7450 C 44 = 10:44:00 49428 Kaděrová Barbora HAV 7051 C 46 = 10:46:00 232392 Štrosová Jana 7SC 0050 C 48 = 10:48:00 ......................... VAK C 50 = 10:50:00

Kategorie DC

27.01.2018 6.Slezská zimní liga - startovní listina

délka trati  1.70 km, převýšení     0 m, 13 kontrol           tištěno 25.01.2018   15:37

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52961 Vellechová Marie AOV 1150 C 0 = 10:00:00 426344 Kročová Anna BFM 1052 C 3 = 10:03:00 ......................... VAK C 6 = 10:06:00 2087691 Matulová Valérie BFM 0652 C 9 = 10:09:00 ......................... VAK C 12 = 10:12:00 428276 Grygarová Eva NNN 0051 C 15 = 10:15:00 428272 Mališová Ema BFM 1152 C 18 = 10:18:00 ......................... VAK C 21 = 10:21:00 ? Volná Barbora NNN 0058 C 24 = 10:24:00 2051471 Šperlichová Tereza 1LX 0253 C 27 = 10:27:00 ......................... VAK C 30 = 10:30:00 49460 Řeháková Klára BFM 0556 C 33 = 10:33:00 52956 Hrubá Eliška AOV 1050 C 36 = 10:36:00 442854 Škovroňová Antonie NNN 0053 C 39 = 10:39:00 ? Bochňák Vitoslavská Beatr LOV 0450 C 42 = 10:42:00 ? Růžičková Klára, Laura NNN 0056 C 45 = 10:45:00 442889 Škovroňová Anežka NNN 0054 C 48 = 10:48:00 ......................... VAK C 51 = 10:51:00 428271 Chudíková Magdalena BFM 1051 C 54 = 10:54:00 2035161 Koťátková Barbora SFM 8651 C 57 = 10:57:00

Kategorie HA

27.01.2018 6.Slezská zimní liga - startovní listina

délka trati  3.40 km, převýšení     0 m, 21 kontrol           tištěno 25.01.2018   15:37

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
52980 Petr Václav MOV 5801 C 0 = 10:00:00 7200335 Blažević Roman LCE 7301 C 1 = 10:01:00 ? Jirsa Miloš NNN 0000 C 2 = 10:02:00 2032325 Pasek Marcin 51P 9500 C 3 = 10:03:00 ......................... VAK C 4 = 10:04:00 2027243 Vývoda Zdeněk MOV 6702 C 5 = 10:05:00 2113067 Němeček Jakub NNN 0023 C 6 = 10:06:00 ......................... VAK C 7 = 10:07:00 52774 Juřeník Josef MOV 5201 C 8 = 10:08:00 336792 Lužný Ladislav HAV 6000 C 9 = 10:09:00 53294 Ryška Kamil TRI 7800 C 10 = 10:10:00 1403424 Vavřík Tomáš MOV 0004 C 11 = 10:11:00 1603313 Polewski Dariusz 2AP 6100 C 12 = 10:12:00 222893 Wysocki Andrzej 24P 5100 C 13 = 10:13:00 2023813 Bernatík Aleš SFM 7201 C 14 = 10:14:00 420438 Grygar František NNN 0021 C 15 = 10:15:00 ......................... VAK C 16 = 10:16:00 515058 Vébr Tomáš HAV 0200 C 17 = 10:17:00 435239 Czerkawski Wacław 13P 0012 C 18 = 10:18:00 1416219 Masny Krzysztof MOV 7600 C 19 = 10:19:00 53787 Mička Jiří 1LX 6500 C 20 = 10:20:00 2087698 Bjolek Michal BFM 0305 C 21 = 10:21:00 1403416 Vavřík René MOV 7000 C 22 = 10:22:00 ? Kleinwächter Martin 32Z 8400 C 23 = 10:23:00 7612230 Bochňák Zbyněk LOV 7600 C 24 = 10:24:00 1420848 Rýc-Bednář René MOV 7001 C 25 = 10:25:00 2077795 Stanny Kuba 3GP 7900 C 26 = 10:26:00 1417132 Kunath Pavel MOV 7200 C 27 = 10:27:00 2032321 Borgiel Jarek 51P 9701 C 28 = 10:28:00 7207868 Gilík Marek SOP 9904 C 29 = 10:29:00 52780 Štětínský Pavel MOV 7104 C 30 = 10:30:00 515436 Sochor Tomáš HAV 6301 C 31 = 10:31:00 2105322 Lewandowski Piotr 27P 7500 C 32 = 10:32:00 52440 Jadviščok Ladislav UOL 5101 C 33 = 10:33:00 ......................... VAK C 34 = 10:34:00 9101186 Svěchota Milan MOV 7202 C 35 = 10:35:00 336721 Jakobi Zdeněk HAV 5701 C 36 = 10:36:00 2023814 Koťátko Aleš SFM 8303 C 37 = 10:37:00 ......................... VAK C 38 = 10:38:00 ? Żmij Jacek 3LP 7500 C 39 = 10:39:00 ......................... VAK C 40 = 10:40:00 53792 Šperlich Pavel 1LX 7700 C 41 = 10:41:00 52778 Škapa Marek NNN 0010 C 42 = 10:42:00 ? Stolín Tomáš 32Z 8000 C 43 = 10:43:00 2096599 Niezgoda Przemysław 27P 7800 C 44 = 10:44:00 515066 Vébr Radek HAV 7103 C 45 = 10:45:00 49330 Sliž Eduard TRI 7601 C 46 = 10:46:00 2049558 Ryšavý Jiří OOP 5803 C 47 = 10:47:00 2032323 Marszałek Piotr 3GP 7700 C 48 = 10:48:00 ......................... VAK C 49 = 10:49:00 2075671 Jadviščok Ladislav UOL 7700 C 50 = 10:50:00 301297 Kaděra Vojta HAV 0000 C 51 = 10:51:00 53000 Hostaš Jindřich MOV 5901 C 52 = 10:52:00 412345 Wojarski Krzysztof 2KP 6000 C 53 = 10:53:00 2027246 Kohoutek Milan MOV 6300 C 54 = 10:54:00 7202896 Vlach Jiří AOV 7900 C 55 = 10:55:00 49350 Bačo Lubomír SOP 6201 C 56 = 10:56:00 424172 Swierkosz Krzysztof 2KP 7200 C 57 = 10:57:00 2094537 Kozubík Jiří 3UX 8800 C 58 = 10:58:00 2032328 Marszałek Waldemar 11P 7302 C 59 = 10:59:00

Kategorie HB

27.01.2018 6.Slezská zimní liga - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení     0 m, 17 kontrol           tištěno 25.01.2018   15:37

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
410158 Kostka Evžen AOP 5701 C 1 = 10:01:00 ......................... VAK C 3 = 10:03:00 51370 Dvořák Vlastimil BOV 4901 C 5 = 10:05:00 52990 Brandštetter Patrik MOV 1000 C 7 = 10:07:00 ? Zbořil Kamil NNN 0022 C 9 = 10:09:00 49355 Ryška Matěj TRI 0604 C 11 = 10:11:00 52996 Grygar Václav MOV 0502 C 13 = 10:13:00 ......................... VAK C 15 = 10:15:00 428262 Menzel Antonín MOV 0700 C 17 = 10:17:00 2032319 Marszałek Patryk 14P 0500 C 19 = 10:19:00 7209463 Jurčák Karel SOP 5101 C 21 = 10:21:00 52753 Stachak Dariusz 2KP 6800 C 23 = 10:23:00 53790 Zajíc Vojtěch 1LX 0800 C 25 = 10:25:00 7209459 Byrtus Jakub TRI 0508 C 27 = 10:27:00 ......................... VAK C 29 = 10:29:00 2125380 Vojvodík Eduard MOV 0600 C 31 = 10:31:00 2087708 Bjolek Jan BFM 0601 C 33 = 10:33:00 889674 Zdanowicz Jan 14P 1400 C 35 = 10:35:00 7207617 Brychlec Lukáš MOV 7501 C 37 = 10:37:00 2036941 Blimke Roman NNN 0024 C 39 = 10:39:00 7209795 Mrózek Pawel TRI 0401 C 41 = 10:41:00 2051496 Hrudka Jiří 1LX 0501 C 43 = 10:43:00 896971 Vébrová Šárka HAV 7050 C 45 = 10:45:00 ......................... VAK C 47 = 10:47:00 49381 Sliž Rostislav TRI 0302 C 49 = 10:49:00 ? Bruk Slavomír NNN 0025 C 51 = 10:51:00 ......................... VAK C 53 = 10:53:00

Kategorie HC

27.01.2018 6.Slezská zimní liga - startovní listina

délka trati  1.70 km, převýšení     0 m, 13 kontrol           tištěno 25.01.2018   15:37

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start ranking
2087511 Chudík Martin BFM 0604 C 1 = 10:01:00 ......................... VAK C 3 = 10:03:00 4320 Popieluch Martin BFM 0801 C 5 = 10:05:00 2080824 Panna Matyáš MOV 1300 C 7 = 10:07:00 ......................... VAK C 9 = 10:09:00 428283 Hrabal František BFM 1001 C 11 = 10:11:00 2112746 Vojvodík Rudolf MOV 0800 C 13 = 10:13:00 426342 Rýznar Petr BFM 0902 C 15 = 10:15:00 2027244 Kostka Petr MOV 8200 C 17 = 10:17:00 49443 Létal Hynek SFM 1001 C 19 = 10:19:00 336755 Fuják Adam HAV 1200 C 21 = 10:21:00 ......................... VAK C 23 = 10:23:00 49468 Rýznar Vojtěch BFM 0704 C 25 = 10:25:00 53753 Šperlich Petr 1LX 0700 C 27 = 10:27:00 410795 Smyček David BFM 0504 C 29 = 10:29:00 2061826 Létal Jonáš SFM 0901 C 31 = 10:31:00 ......................... VAK C 33 = 10:33:00 428209 Mališ Eduard BFM 0703 C 35 = 10:35:00 2061790 Klose Albert SFM 1000 C 37 = 10:37:00 428258 Kostka Artur MOV 0901 C 39 = 10:39:00 2032326 Marszałek Dawid 11P 1000 C 41 = 10:41:00 ......................... VAK C 43 = 10:43:00