“Elitní” Hrabová

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem “Elitní” Hrabová

Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP – žebříček A, žebříček B – Morava  9.—10. 6. 2018

Účastnit se závodů, kde startuje elita mezi orientáky je vždy zážitek. Nejen pro to, že může obyčejný orienťácký hobík vidět, jak dobíhá elitní špička nejen z ČR, ale i z dalších dvou důvodů. Za prvé je to, že jsou připraveny vždy dva závody ve dvou dnech a přijede opravdu velké množství lidí z celé Moravy a Čech. První den krátká trať a druhý den náročná klasika. Pro 1000 orienťtáků tu bylo v obci Hrabová nedaleko Mohelnice připraveno velmi kvalitní centrum závodů přímo na fotbalovém hřišti. K dispozici bylo v tom vedru i nedaleká požární nádrž. Druhým zážitkem byly mapy a závodní tratě. Všichni jsme si opravdu užili velmi náročný terén plný, ale opravdu v jednom místě hustě zaplněný velmi strmými a hlubokými rýhami a roklemi.

Nejlépe si z našeho oddílu vedli na krátké trati Ludvík Zeman (H65) a Michal Bjolek (H16B), kteří skončili na 4. místě, dále pak Michal Frainšic v H21B obsadil 6. místo. Na klasické trati si druhý den opět skvěle vedl skvělý Michal Bjolek na 4. místě.
VÝSLEDKY KRÁTKÁ TRAŤ                      VÝSLEDKY KLASIKA              WEB ZÁVODU