GP Silesia 2021

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem GP Silesia 2021

V polovině července proběhl již XX. ročník Grand prix Silesia. Nejdříve to vypadalo na komorní podnik s účastí něco jako na žebříčku, ale po zrušení HSH Vysočina cupu se počet přihlášek zvedl ke čtyřem stovkám.  Po loňských nádherných, čistých břidlicových terénech jsme si dost pohoršili, mapy Klokoč a Raduňka byly převážně zelené a vážně konkurují mapě Přerovec v mnou vyhlášené soutěži o nejzarostlejší terén. Běžely se tři krátké tratě a na závěr zkrácená. Naštěstí přálo aspoň počasí, předpověď se nenaplnila a během závodů nespadla ani kapka. 
Za náš klub se účastnili Chudíci, Jana a Renata, Martin Telecký a tentokrát neběhající kapitán Vlasta. O co byl smutnější, že se nevydá do lesa pro kontroly, o to více jsme se snažili mu udělat radost našimi výkony. A docela se zadařilo – Jana, Renata i Pavla si připsaly po jednom etapovém vítězství a ani v celkovém hodnocení to nedopadlo špatně:
Magda (D12) 6./10, Pavla (D35B) 3./15, Renata Ř. (D45B) 2./12, Jana Ř. (D45B) 5./12, Michal (H45B) 16./21, Martin Ch. (P) 4./30, Martin T. (H65) DISK

WEB ZÁVODU