Hejkal o-camp

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Hejkal o-camp

Z důvodu letošního koronaviru a dříve ohlašovaných možných rušení vícedenních v létě se rozhodli Marečkovi (otec a syn) z N.Města na Moravě uspořádat na Vysočině letošní Hejkal O-camp. Za přísných hygienických podmínek se běželo o dvou víkendech 5 závodů OB, v týdnu mezi závody bylo připraveno 11 různých treninků. Závody jsme absolvovali téměř všechny, treninky jsme oběhli nebo obešli dva. Závodníků bylo v prvním víkendu cca 300, ve druhém asi 100 (závody kolidovaly s HSH). Asi to byla velká škoda, protože tyto komorní závody byly opravdu pěkné v krásném a hlavně čistém Vysočanském terénu v okolí Odrance, Březin a Křižánek. Poslední místo shromaždiště bude totožné s místem Veteraniády na KT v září.
Za BFM závodili Jana a Klára Řeháková a Vlasta Mutina, do celkových výsledků se mají počítat 4 etapy, v jednotlivých etapách skončila Jana v D45 2x na 3.místě. Nebyly u nás výjimkou i časy nad 3 hodiny.
Kdo na Hejkala nejel, určitě zaváhal, protože závody opravdu stály za to (vše bez bufetu, jiných pořadatelských věcí a aktivit) slunce střídal déšť, teplo střídal chlad. Opravdu to bylo prima.. Vřele doporučuji všem veteránům BFM Veteraniádu ČR – letos 28.9. v Křižánkách na Vysočině.
WEB CAMPU    MAPA E2   TRÉNINK PRO 3  (na každém úseku má každý z trojice jinou, ale podobnou trať)