Hlučínský sprint

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Hlučínský sprint

V sobotu 30. března 2019 odstartovala nová sezóna. Pořadatelé z SKOB Ostrava připravili na poledne městský sprint v Hlučíně. Oproti podzimnímu závodu byla soutěžní mapa rozšířena a účastnici se tak mohli z centra města vydat do přilehlých sadů. Na mapě byla jedna drobná záludnost, která se týkala několika kategorií, a to olivově značený soukromý pozemek kousek od startu (bohužel jeho překročení znamenalo pro dost běžců DISK). Závod to byl svižný, běželo se rychle a bez větších komplikací na mapě. Počasí nám přálo, podmínky pro závod byly skvělé. Za náš oddíl se na start postavilo 44 závodníků a závodnic, z nichž početná skupina vyběhla v nových klubových dresech. Na stupně vítězů se dostalo pět našich borců: 1. místo obsadili Bára Svobodová D18 a Míša Bjolek H16, 2. místo vybojovali Pavla Chudíková D35 a Jenda Bjolek H14 a 3 místo urval Ondra Červinka HDR. Gratulujeme a jen tak dál!!!