I. Euroregionalne Mistrzostwa Nauczycieli, Jastrzębie-Zdrój

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem I. Euroregionalne Mistrzostwa Nauczycieli, Jastrzębie-Zdrój

V sobotu 14.10.2017 dopoledne proběhl poslední závod Euroregionální Ligy Orientačního Běhu s podtitulem – Mistrovství „světa“ učitelů, který se uskutečnil v nedalekém polském městě Jastrzębie-Zdrój. Tratě vedly z části místním lesem, z části městskou zástavbou a poskytovaly řadu míst, kde schovat kontrolky; např. kontrola č. 65 označená jako jáma byla umístěna v rýze před kanálem a i na dva metry nebyla vidět,  dostat se k ní znamenalo být buď po kotníky v bahně nebo mít dlouhé ruce jako Saxána. Stavitel trati si opravdu dal záležet a s mapou si vyhrál – to mi běželo hlavou a asi u čtvrté kontroly jsem si uvědomil, že jím je Rafał Mastela a tím pádem žádná kontrolka nebude zadarmo a musím sledovat terén v každém detailu. Na trati se našlo několik závodníků, kteří si zkracovali postupy ať vědomě či nevědomě přes ploty, zavřené branky a nepřístupnou plochu, inu to k závodům taky patří. Naši borci si individuálně vedli skvěle a taky jako tým odvedli kus práce, abychom jako klub SKOB Frýdek – Místek v této ojedinělé soutěži (série 10 závodů) získali co nejlepší umístění. Děkujeme!!!