Odstartovala Slezská zimní liga 2019

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Odstartovala Slezská zimní liga 2019

V sobotu 24.11.2018 se uskutečnil první závod Slezské zimní ligy s názvem – Prostata open. Běželo se v areálu fakultní nemocnice Ostrava mezi budovami jednotlivých oddělení, což pro závodníky znamenalo dobře sledovat mapu s ohledem na průchody a ty tlusté černé čáry, které zamezovaly zkracování postupu na trati, protože ty stěny budov byly opravdu nepropustné. Závodů se zúčastnilo přes 220 běžců, to je na Zimní ligu úctyhodné číslo.  Ke klasickým kategoriím ABC přibyla nově kategorie K pro kočárky a vozíčkáře. Pořadatelé připravili pro účastníky skvělé zázemí. Humorný byl i výjezd z areálu nemocnice, kde se ze stáhnutých okének automobilů při odjezdu ozývalo hlasité heslo Prostata, myslím, že pan vrátný se bavil. Z našich se nejlépe umístili Olga Rýznarová – 3. místo v kategorii DB, hned za ní doběhla Renáta Řehová, Michal Bjolek obsadil 4. místo ze 75 běžců v kategorii HA a Michaela Popieluchová – 4. místo v kategorii DC. Gratulujeme a za týden se budeme těšit na další závod Zimní ligy, tentokrát v areálu Městské nemocnice Ostrava.