Otrokovice

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Otrokovice

Na sobotu 14.4.2018 přichystal SKOB Zlín dva víceoblastní závody, dopolední sprint a odpolední krátkou trať. První závod se běžel na mapě Tresný v měřítku 1:4 000. Stavitel trati sliboval v předstartovním rozhovoru, že trať bude lehčí než před rokem na štafetách a že je tak na 15 minut běhu. Členitý terén udělal své, údolí střídalo údolí, cesty se splétaly a nohy se pletly. 15 minut nestačilo. Druhý závod se běžel na mapě Baťov, ta byla k dispozici ve dvou měřítkách (dle kategorií) 1:7 500 nebo 1:10 000. První část trati byla v dobře průchozím lese, druhá část svedla závodníky zpět do oblasti dopoledního závodu. Naši borci se snažili, co to šlo. V druhém závodě jsme byli úspěšnější a získali tak několik medailí.