Pěkné prázdniny 2020

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Pěkné prázdniny 2020

Pěkné prázdniny (PP) byly na Malé Skále v Českém ráji na Pantheonu a v prostoru známé Drábovny (troufám si tvrdit, že Drábovna patří k několika terénům v ČR, které lze označit jako nejtěžší).
Pantheon je strmý hřbet se skalisky, mapa byla sprintová 1:4000. Nakonec to nebylo až tak těžké. Někdy byly kontroly i v tmavých jeskyních. Následovaly 2 etapy na Drábovně 1:7500, kdo tam ještě nebyl, měl určitě v sobotu problémy, mapa byla „černá“ – samé kameny a skály, místy také skalní město, kde se mnozí závodníci opravdu ztráceli. Bylo to místy i špatně čitelné, hlavně hnědá v černé. Neděle už byla lepší, protože jsme věděli, do čeho znovu jdeme…. Slyšel jsem i názory – v neděli už tam nejdu ! Po důkladném seznámení s mapou jsme v neděli vyrazili znovu. V případě ztracení a dotazování se ostatních – Kde jsem ? Byla odvyklá odpověď – NEVÍM….
Výsledky – Jana D45 37.(62), Vlasta H60 13.(24). Závěrem asi toto – všem určitě obdobné terény doporučuji, je to obrovská škola, v sobotu jsem také 2x nevěděl „kudy kam“, ale v neděli jsem si to opravdu užíval (!)
WEB ZÁVODU   MAPA E1    MAPA E2    MAPA E3