Orientační běh na obecní akci Baška na Bašce

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Orientační běh na obecní akci Baška na Bašce

V sobotu 27. května se sešly na přehradě v Bašce všechny spolky působící v  obci – hasiči, potápěči, výtvarníci, hudebníci, myslivci, kuchaři, modeláři a mnoho dalších nadšenců. Nechyběli samozřejmě ani naši orientační běžci.
V 11. hodin odstartoval do tribuny hlavní, mezinárodní závod. Asi polovina kontrol byla umístěna ve viditelné části kempu a jeho okolí aby se diváci měli na co dívat.
Před 12 hodinou byli vyhlášení nejlepší tři muži a nejlepší tři ženy na hlavním pódiu.  Těm paní paní starostka předala hodnotné ceny a Martina Mílová nasadila originální medaile.
1. místo – Radim Jurek a Eva Hrabalová
2. místo – Tomáš Vavřík a Maria Marszałek
3. místo –  Jiří Mutina a Klára Fišerová
Po dvanácté hodině byly připraveny tratě pro všechny další zájemce z řad veřejnosti.