Sprint v Příboře

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Sprint v Příboře

Sobota 25. května 2019. Obloha bez mráčků, slunce svítí, teplota pomalu šplhá nahoru a na ohništi bublá v kotlíku (trochu větším kotlíku) guláš pana vedoucího. Na koupaliště v Příboře se brzy ráno sjíždějí pořadatelé z našeho oddílu, aby připravili sice krátký, ale moc pěkný závod v městském sprintu. Nálada je příjemná, usměvavá, protože po několika silně deštivých dnech se na nás přišlo podívat mimo mnoha závodníků i slunce. Martin Svoboda opět připravil kvalitní, někdy záludné tratě, které prověřily závodníky především fyzicky. Někteří členové našeho oddílu nejen pořádali, ale rozhodli se  i zaběhnout si tento závod v rodném městě Sigmunda Freuda. A nezůstali jsme bez medailí:

Za ženy získaly 3. místo Verča Procnerová (D16) a Eva Hrabalová (D35).

Za muže získali 3. místo  Adam Synek (H12), 2. místo Vojta Rýznar (H12) a Jenda Bjolek (H14) a 1. místo (jak taky jinak) Míša Bjolek.

Ještě je nutné poděkovat všem pořadatelům bez výjimky, že závod proběhl bez jakýchkoliv potíží, v pohodové atmosféře  a díky závěrečnému zpovídání vítězů při vyhlašování našim konferenciérem Pavlem Matulou jsme se všichni zasmáli odpovědím zpovídaných závodníků.

Výsledky     Foto Milan J.   Foto Josef Zajíc    Foto Michal Popieluch