Grand prix Silesia 2023

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Grand prix Silesia 2023

V polovině července se u obce Skřipov konaly vícedenní závody Grand prix Silesia. Účast byla komorní, zřejmě z důvodu, že ve stejnou dobu probíhaly různě po ČR jiné etapové závody. Z BFM vyrazil na závody pouze Martin Svoboda a prořídlá hukvaldská skupina (Petra, Eli, Markéta, Jana, Ondra).
Terén byl převážně rovinatý, potrápily nás většinou porosty, což je, myslím, klasika tohoto regionu. Hodně zarostlých náletových pasek, na mapě obohacených o spoustu zelených, žlutých a bílých skvrn. V lese hustá síť melioračních rýh, většinou suchých a zarostlých hustou poléhavou trávou, takže rýha byla (aspoň v mém případě) většinou objevena náhodou.
Co se týká úspěšnosti našich závodníků – všichni jsme doběhli v limitu a nikdo nebyl DISK. V E1 jsem urvala třetí místo já v kategorii D35A a stejného výsledku dosáhla v kategorii D45A Petra Burešová v etapě E4 a možná i v E3, ale zde se výsledky na Orisu liší. Každopádně Eliška Burešová obsadila po součtu všech etap celkové první místo v kategorii D14 a to je na velkou gratulaci.

WEB ZÁVODU, CELKOVÉ VÝSLEDKY, REPORTÁŽ ZE ZÁVODU