Druhé závody „B“

      Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Druhé závody „B“

Po třech týdnech od prvních „Béček“ jsme se vrátili do okolí Šumperka do Vojtíškova. Proběhly zde další závody B a C s účastí asi 700 závodníků Moravy. Terén byl podobný – spousta uměle vytvořených kupek z kamení z let hodně dřívějších, kdy zde nebyly lesy, ale pole, která už nyní zarůstá mech. Mapy byly kvalitní, dle mne velmi zdařilé. Možná škoda, že tratě vedly také po blízkých loukách s vysokou trávou, první závodníci v sobotu to měli kruté, ostatní už vyšlapané. Také byly v lese místy kvalitní neviditelné hluboké bažiny.
Výsledky ? Kryštof vyhrál oba dny kategorii H18C, já byl druhý a první v kategorii H65C (opět nutno ale podotknout, že tam bylo opravdu velmi málo závodníků). Z dalších výsledků nutno vyzdvihnout Sofii, která byla v sobotu třetí v D12C, Magda byla v D14C čtvrtá a pátá, Eva skončila v D35C v neděli na pátém místě. V sobotu při vyhlašování značně náhle zapršelo, což určitě může potvrdit Sofie, kterou to postihlo nejvíce..
Poslední „Béčka“ se uskuteční už v okolí Ostravy na bývalé mapě „Rýhy“ u polských hranic, čili terén to bude už celkem jiný…
WEB ZÁVODU            ORIS SOBOTA      ORIS NEDĚLE